Binbir Sözlük Açıldı: Edebiyatın Kalbi Artık Buradan Atacak

Binbir Sözlük Açıldı: Edebiyatın Kalbi Artık Buradan Atacak

Edebiyatın Binbir Kitap'ı şimdide binbir sözlük'te! Hemen üye ol sözlükte yerini al

+ - 1

Edebiyat, kültür sanat içerikleri hazırlayan Binbir Kitap, “Binbir Sözlük” adında edebiyattan otomotive birçok konu hakkında düşüncelerinizi yazabileceğiniz sözlüğünü açtı!

İçerisinde 15’den fazla kategori bulunan sözlükte, sormak ya da öğrenmek istediğiniz her şeye rahatlıkla ulaşabileceksiniz. Her geçen gün yazar sayısını arttıran Binbir Sözlük, kaliteli içerikleriyle ziyaretçilerine mükemmel bir deneyim yaşatıyor.

Binbir Sozluk

Her geçen gün üye sayısı artan sözlükte, üye olduktan hemen sonra istediğiniz konuda entry paylaşabiliyorsunuz. Yazdığınız başlıklara hızlı bir şekilde dönüş alıp, merak ettiğiniz ya da paylaşmak istediğiniz konuları saniyeler içinde paylaşma imkanı yakalıyorsunuz.

Binbir Sözlük
binbir sözlük anasayfa

Nasıl Üye Olabilirim?

Binbir Sözlüğe üye olmak oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken Binbir Sözlük adresine gidip kayıt ol ikonuna tıklamak. Ardından açılan sekmede kullanıcı adı, e posta ve parola girip üyeliğinizi başlatabiliyorsunuz.

Kendi içinde mesajlaşma ve takipleşme sistemi bulunan sözlükte istediğiniz bir üyeye mesaj atabilir, onu takip edebilirsiniz. Ayrıca konunuza ya da takip ettiğiniz bir konuya gelen yorumlardan da anından haberdar olabilirsiniz! Bunun için tek yapmanız gereken konunu üzerinde bulunan göz ikonuna dokunmak!

Edebiyatın Binbiri şimdi de Edebi sözlük olarak karşınızda. Ne duruyorsun, hemen üyeliğini oluştur ve formun tadını çıkarmaya başla!

Binbir Sözlük

Yazar Hakkında

Bilginin paylaştıkça güzel olduğuna inanan, her şeyi yazıp doğru düzgün biyografi yazamayan kitapsever

İçinde Kalmasın Yorum Yap