Amazon Prime Video, Mart Ayında Yayına Girecek İçerikleri Açıkladı.

Amazon Prime Video, Mart Ayında Yayına Girecek İçerikleri Açıkladı.

Mart ayında yayına girecek olan Amazon Prime Video içerikleri

+ - 0

Star Trek: Picard Sezon 2, Jean-Luc Picard ve ekibini, Amazon Prime Video Türkiye’nin ikinci sezonu Prime üyeler Meet ile Mart ayında Türkçe altyazılı, hit Amazon orijinalinde cesur ve heyecan verici yeni bir yolculuğa çıkaracak. “Erkekler” evreni. Mini animasyon dizisi “Gift for Boys: Demons”, bilim kurgu komedi dizisi “Upload”ın ikinci sezonu, Ben Affleck ve Ana de Armas’ın psikolojik gerilim filmi “Deep Water” ve Mariama Diallo’nun ilk filmi The Master.

Amazon Prime Video Türkiye’nin Mart takviminde şunlar öne çıkıyor:

Star Trek: The Fate of Picard” (4 Mart) “Star Trek: Picard”ın ikinci sezonu, “Star Trek: The Next Generation (1987)” ve “Star Trek: Nemesis” (2002), Jean – Luc Picard’ın Deneyimini Ekrana Getiriyor Prime Video, hayatının bir sonraki evresinde 4 Mart Cuma günü Türkiye’de izleyicilerle buluşacak. Ekip, 2. Sezonun yapımında cesur ve heyecan verici yeni bir yolculuğa çıkıyor. Picard, 21. yüzyıl dünyasının tehlikeleriyle yüzleşiyor ve galaksinin geleceğini kurtarmak için zamanla yarışıyor.

Deep Water (Derin Su) 18 Mart

deep water afis

Deep Water (Derin Su) (18 Mart). Başrollerini Ben Affleck ve Ana de Armas’ın paylaştığı psikolojik gerilim filmi “Deep Water” 18 Mart Cuma günü Prime Video Türkiye’de yayınlanacak. Patricia Highsmith’in aynı adlı romanından uyarlanan film, Vic ve Melinda Van Allen adındaki New Orleanslı zengin bir çiftin, küskünlük, kıskançlık ve güvensizliklerin ağırlığı altında ezildiğini, evliliklerin çöküşünü konu alıyor. Provokasyonlar ve akıl oyunları arttıkça, çift hızla ölümcül bir kedi-fare oyununa dönüşür ve Melinda’nın ilişkisi yavaş yavaş solmaya başlar. Film, bir insanın ne kadar ileri gidebileceğini ortaya koyuyor.

Master (Ustalar) 18 Mart

resim 2022 03 07 224314

Yönetmenin Mariama Diallo’nun yazıp yönettiği ilk uzun metrajlı filmi Usta, 18 Mart Cuma günü Prime Video Türkiye’de gösterilecek. Başrollerini Regina Hall, Zoe Renee ve Talia Ryder’ın paylaştığı film, bağımsız seçkinciliğin daha uğursuz bir şeyi gizlediği prestijli New England Üniversitesi’nde yerlerini bulamayan üç kadının etrafında dönüyor. Yakın zamanda yurt “akıl hocası” rolüne terfi eden Profesör Gail Bishop, efsanevi Ancaster College soruşturması ve birinci sınıf öğrencisi Molly Moore ile çabucak başını belaya sokar. Jasmine’in sözde perili yurda yaptığı geziyi karmaşıklaştıran şey, Gale’in nihayetinde araştırmasını gerektiren şeyin yurdun perili olup olmadığı değil, kimin olduğudur. “

Yazar Hakkında

Bilginin paylaştıkça güzel olduğuna inanan, her şeyi yazıp doğru düzgün biyografi yazamayan kitapsever

İçinde Kalmasın Yorum Yap