Uygun Fiyata Kitap Alabileceğiniz Kitap Satış Siteleri

Uygun Fiyata Kitap Alabileceğiniz Kitap Satış Siteleri

+ - 1

Yapılar araştırmalara göre, kitap okumak kelime dağarcığımızı genişletmek, uyku kalitemizi arttırmak belki de en önemlisi yalnızlığımızı gidermemize ortak olur. Her ne kadar kitap okuyan kişi sayısı azalmış gibi görünse de bu durum hiç öyle değil. Pandeminin etkisiyle birlikte kitap okuma alışkanlığı kazanan birçok kişi olmuştur.

Son günlerde kitap satın alırken hangi siteyi tercih etmemiz gerektiği konusunda bir çok soru geldi. Bu yazımızda hangi siteden daha uyguna kitaplar alabileceğiniz ve güvenilir kitap satış sitelerini sizler için listeledik.

1Kitapyurdu

kitapyurdu

Kitap deyince birçok kişinin aklına gelen adreslerden ilki Kitapyurdu. 22 yıldır internet kitapçılığında önde gelen isimlerden kitapyurdu, birçok kitapsever için ilk tercih edilen siteler arasında. Yapmış olduğu kampanyalarla uygun fiyata kitap alma olanağı sağlıyor. Bu yüzden listemizin ilk sırasında kitapyurdu’na yer vermek istedik.

2BKM kitap

bkm kitap

Olabildiğince hızlı sürede okuyucuya kitap ulaştırmayı ilke edinen BKM kitap, okurların sıklıkla tercih ettiği siteler arasında. Oldukça basit bir ara yüze sahip olan BKM de kolaylıkla aradığınız kitabı bulabiliyorsunuz.

3Kitap Seç

kitapsec

Kitaba olan rağbet arttıkça kitap satış siteleri de artmış oldu. 2009 yılında kurulan Kitap seç, 13 yıldır hizmet vermekte. Türkiye’nin en büyük kitap satış sitelerinden biri olmuştur. Yapmış olduğu kampanyalarla kitapseverlerin gönlünü kazanmıştır.

4Nadir Kitap

nadir kitap

Nadir Kitap, kitapseverlerin güvenli alışveriş yapabilmesi için elinden geleni yapmakta. Bir çok satıcını olduğu nadir kitap’ta almış olduğunuz kitabın ücreti direkt satıcıya ulaşmaz. Önce nadir kitap, kargonun size gönderildiğini ve sizin kitaba ulaştığınızı onayladıktan sonra ücreti satıcıya aktarır. Böylelikle güvenli alışveriş yapmış olursunuz.

5İşler Kitapevleri

isler kitapevleri

Bize ait olan Telegram’da ikinci el kitap satışlarının yapıldığı grubumuza da katılabilirsiniz.

KANALA KATIL

Sınavlara hazırlıkta bir çok kişini tercih ettiği İşler Kitapevleriyle hazırlandığınız sınavın kitaplarını uygun fiyata alabilirsiniz.

Kitap siparişi vermeden önce satın aldığınız siteyi araştırmanızı tavsiye ederiz. Sitenin isminin sonuna “sitenin ismi yorumlar” diye aratırsanız web site hakkında yapılan yorumları görebilirisiniz. Herkese keyifli okumalar dilerim!

Yazar Hakkında

Bilginin paylaştıkça güzel olduğuna inanan, her şeyi yazıp doğru düzgün biyografi yazamayan kitapsever

İçinde Kalmasın Yorum Yap