İngilizce Öğrenmenizi Kolaylaştıracak Kitap Önerileri

İngilizce Öğrenmenizi Kolaylaştıracak Kitap Önerileri

+ - 0

Yeni bir dil öğrenmek gün geçtikçe daha önemli bir hale geliyor. Hayatımızın her alanında sıkça karşımıza çıkan İngilizce daha iyi bir geleceğe sahip olmak için öğrenmemiz gereken bir dil olmuştur. İngilizceniz hangi seviyede olursa olsun, size uygun kaynakları satın alarak dilinizi geliştirebilirsiniz. İşte sizin için hazırladığım en iyi İngilizce kitaplar

A’ dan Z’ye Tam Kapsamlı İngilizce Öğrenim Seti

adan Zye ingilizce

Bu kitapta İngilizce öğrenim kursu, sözlük ve konuşma kılavuzu gibi İngilizce öğreniminde sıkça başvurulan üç kaynağı bir araya getirerek tek kitap haline getirmiş. İngilizceye kolay bir başlangıç yapıp hızlı bir şekilde ilerlemenizi sağlayacak. Yaklaşık 160 dakikalık mp3 ses kaydının olduğu cd kitapla birlikte geliyor.

Pelikan Kitapevi Kalıcı Kelime Öğrenme

kelime ogrenmek

İngilizce öğrenirken kelime haznenizi geniş tutmak çok önemlidir. Kelimelerin cümle içerisinde nerde kullanılacağını göstererek öğreneceğiniz bu kitapta çok fazla alıştırma yapma seçeneği bulunuyor. Bol tekrarlı bir çalışma imkanı sunuyor kitap.

Pegem Akademi Yayıncılık – İngilizce Alan Bilgisi

pagem

552 sayfalık ve diğer kitaplara göre pahalı olan bu kitap önerimiz daha çok sınava hazırlanan öğrenciler için. Video desteği de bulunan kitapta ÖSYM formatına uygun içerikler sunulmuş. Konu anlatımlı bu kitabımızın videolarını seyretmek için pagem kampüs uygulamasını indirmek yeterli olacaktır.

Dilko Yayıncılık Grammar Start-up

start up

Farklı dil seviyelerinde olan kişilere hitap eden kitapta 12 dil bilgisi konusu, her konuda 40 soruluk alıştırmalar bulunuyor. içerisinde 725 test barındıran kitapta bilgilerinizi rahatlıkla test edebileceksiniz. Kitap,  intermediate, upper-intermediate ve advance seviyelerinden oluşuyor.

Bayhan Yayıncılık – Hafıza Teknikleri ile İngilizce Kelimeler

Bayhan Yayincilik – Hafiza Teknikleri ile Ingilizce Kelimeler

Kelime ezberi yapmak, telaffuzunun nasıl yapıldığını öğrenmek isteyenler için birebir kitap. 768 sayfadan oluşan kitapta bir derse yarım saat ayrılması gerektiğini öneriyor. (her ders 10 kelime, her kelimeye 3 dakika ayırın denmiş) Günde 5 saat çalışarak ilerlemenizi öneriyor. İçerisinde 7500 kelime bulunan kitapta hayali görselleştirme teknikleri ile kolayca ezberlenmeniz amaçlanmış.

Yazar Hakkında

Bilginin paylaştıkça güzel olduğuna inanan, her şeyi yazıp doğru düzgün biyografi yazamayan kitapsever

İçinde Kalmasın Yorum Yap