Haftalık Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları

+ - 0

KOÇ

koc burcu

Bu hafta iletişim kazalarından uzak durursanız herhangi bir sorun yaşamayacağınız söylenebilir. Özellikle mahkeme meseleleriyle iletişim kurarken, özellikle avukatlar ve sizi temsil eden kişilerle iletişim kurarken ekstra dikkatli olmanız gerekebilir. Bu anlamda sakin kalmaya çalışın ki işinizi rahatlıkla halledebilin.

Boğa

boga burcu

Başkalarını incitmekten kaçınmazsanız, çevrenizi eleştirmezseniz güzel bir hafta sizi bekliyor olacak. Özellikle iş ve yaşamınızda iş arkadaşlarınızla veya ortaklarınızla yeni düzen ve sistemler geliştirmeniz sizin yararınızadır. Bu, biriktirme listesini toplamak için ideal zamandır. Bu yüzden kolları sıvamakta fayda var.

İkizler

ikizler burcu

Bu hafta aşk kapınızı çalsın, değil mi? Çalmasa bile çaldırmanın bir yolunu bulun derim. Belli ki uzun süredir monoton bir hayat içindesiniz, bu yüzden bu hafta bir partneriniz varsa lütfen ilişkinize ilgi katın. Kimse olmasa da etrafa bir bakayım insanlara bir şans vereyim dedim. Bu anlamda gökyüzü güzel görünüyor.

Yengeç

yengec burcu

Bu hafta kalabalıklar arasında biraz kaybolmuş hissedebilirsiniz ve bu kalabalıklar yabancı olmayacak. Mümkün olduğunca aile ve akrabalarla daha iyi ilişkiler kurmak için kendinizi sağlam bir konuma getirmenizde fayda var. Kişilerarası ilişkileri bozan akrabaları nasıl durduracağınızı bilmelisiniz.

Aslan

aslan burcu

İş yaptığınız patron veya yönetici ile olan ilişkiniz konusunda çok dikkatli olmanız gerekebilir. Bu hafta sohbeti ani bir tartışmaya çevirmemeye çalış dedim. Çünkü açıkçası bu hafta kontrolsüz bir tepki sizin için yıkıcı olabilir. Sağlık açısından bakıldığında, kan ve kanla ilgili hastalıkların tedavisi de sizin yararınızadır.

Başak

basak burcu

Yurtdışında veya akademik olarak sorunlar yaşıyorsanız bu hafta sizi inanılmaz gelişmeler bekliyor olabilir. Şaşırmayın! Ama açıkçası, para açısından, haftanız oldukça iyiydi. Önünüze çıkacak fırsatların doğru bir şekilde değerlendirilmesi size büyük fayda sağlayacaktır. Bu hafta kendinizi daha güçlü gösterin ve gücünüzü kullanın.

Terazi

terazi burcu

Evet, görünüşe göre bu hafta aşk kelebeği sensin. Bu anlamda, neden ilginç bir başlangıç ​​ve gelişme almıyorsunuz! Tabii ki, iyi bir gelişme için biraz yardım sağlamanız gerekecek. Her şey şansa bağlı olmamalı, değil mi? Bu anlamda keyifli günler geçirebilirsiniz. Kendinizi incelemeniz gerekebilir.

Akrep

akrep burcu

Maddi olarak bu hafta gerginliklerden uzak durmanız gerekiyor. Bir dahaki sefere, önünüzde tamamen yolunuzu açacak ve sizi gülümsetecek fırsatlar açılabilir. Özellikle maddi konularda mümkün olduğunca kendinizi korumanızda fayda var. Başkalarının istemeden mali durumunuzu gözetlemesine izin vermeyin derim.

Yay

yay burcu

Görünüşe göre bu hafta sosyal hayatın gözdesi sensin. Kendinizi koşuştururken görebilirsiniz. Partiler, toplantılar, yakın akrabalar ve arkadaşlar takılma olasılığı yüksektir. Ancak bu süreçte size iyi gelen sağlık sorunlarından da vazgeçmeyin. İyileşmek için iyi bir haftanız var. bunu kullan.

Oğlak

oglak burcu

Bir haftalığına giriyorsunuz ve kendinizi tüm hızıyla koşarken buluyorsunuz. Telefon trafiğiniz ve yüz yüze görüşmeleriniz büyük oranda artacaktır. Elbette bu süreçte bazı iletişim güçlükleri ile karşılaşabilirsiniz. Ayrıca aileniz size ek ev işleri yükü getirebilir. Çekilebilir psikolojiye girebilirsiniz.

Kova

kova burcu

Bu hafta aradığınız huzuru buldunuz dersem şaşırmayın. Elbette daha olumlu ve iyimser bir kafayla Poliana gibi bir duruma sahip olabilirsiniz. Kendinizi dizginlemelisiniz, çünkü aşırı uçlar a hafif bir eğiliminiz var. Çünkü iyi niyetiniz suiistimal edilebilir. Amaç kendini korumak.

Balık

balik burcu

Bu hafta maddi ve manevi açıdan şanslı burçlardan birisin. Duygularınızı abartmadığınız sürece oturup karar vermek için ağlamayın. Gerçek şu ki, kendinizi tarafsız ve sakin bir şekilde dinleyin. Bu, egzersiz yapmak ve fiziksel durumunuzu daha da iyileştirmek için ideal bir haftadır.

Yazar Hakkında

Bilginin paylaştıkça güzel olduğuna inanan, her şeyi yazıp doğru düzgün biyografi yazamayan kitapsever

İçinde Kalmasın Yorum Yap