Haftalık Burç Yorumları (29 Kasım – 5 Aralık )

Haftalık Burç Yorumları (29 Kasım – 5 Aralık )

Haftalık Burç Yorumları: Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

+ - 0

KOÇ

koc burcu

Bu haftaya damgasını vuracak olan burç. İlişkileriniz ön planda olacak, toplantılar düzenleyebilir ve işlerinizle meşgul olacağınız bir hafta sizleri bekliyor.

Boğa

boga burcu

Motivasyon ve enerjinizde değişiklikler hissedebilirsiniz. Yeni insanlarla tanışacağınız dolu dolu bir hafta sizleri bekliyor.

İkizler

ikizler burcu

Uyku düzensizlikleri ve dikkat dağınıkları yaşayabilirsiniz. Hedefinize doğru odaklanmış bir şekilde ilerliyorsunuz. Enerji ve motivasyonunuz yükselecek, ilişkilerinizde ciddi adımlar atacaksınız.

Yengeç

yengec burcu

Karsızlık ve dikkatsizliklere dolu bir hafta yaşayabilirsiniz. Yarım kalan işlerinizi bu hafta tamamlayacaksınız. Aile hayatınızda önemli değişiklikler yapacaksınız. Bu hafta yeni bir ilişkinin adımlarını atabilirsiniz. Özel hayatınızdaki rekabetin artacağı bir hafta sizleri bekliyor.

Aslan

aslan burcu

Öğle saatlerine doğru bedeninizde yorgunluklar hissedeceksiniz. Sık sık dinlenmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Arkadaşlık ilişkilerinizin ön planda olacağı bir hafta olacak.

Başak

basak burcu

Kafanızı meşgul eden konulardan kurtulabilir, yarım kalan işlerinizi halledebilirsiniz. Bazı konularda kesin kararlar göstereceğiniz bir hafta. Yatırım yapmaya odaklanıyorsunuz.

Terazi

terazi burcu

Bu hafta yakın çevremiz ve kardeşlerimiz, iletişim, yolculuk ve eğitim ile ilgili konulara odaklanıyoruz. Beynimiz neredeyse ışık hızında hareket etmeye başlayacak. Bizim için bile iletişim trafiğimiz çok yüksek hızlara ulaşabiliyor. Kardeşlerimizden, kuzenlerimizden veya yakın çevremizden sürpriz haberler alabiliriz. Arkadaşlarımız ve yakın çevremizle kısa ama keyifli bir gezi yapmamız mümkün.

Akrep

akrep burcu

Bu hafta finansal durumunuza odaklanıyorsunuz. Güven arayışında olacağınız bir hafta olacak. Kendimiz ve ailemiz için çok fazla şey isteyip şımartılmak isteyeceksiniz. Aman kontrolünüzü kaybetmeyin

Yay

yay burcu

Kişiliğiniz, imajınızla ön plana çıkacaksınız. Büyük bir değişim yaşayacağınız bu haftayı ikinci doğum gününüz olarak düşünebilirsiniz. Yeni planlar ve güzel adımlar atmanın tam zamanı.

Oğlak

oglak burcu

Bilinçaltınızla yüzleşeceğiniz bir hafta olacak. Evde tek başınıza kalmanız sizi rahatlatabilir. Bu dönemi endişelerinizden arınmak ve rahatlamak için kullanabilirsiniz. Evinizde bir değişiklik yapmak istiyorsanız bu en iyi zaman olabilir.

Kova

kova burcu

Çevrenizde adeta parlayacağınız bir hafta sizleri bekliyor. Etrafınız her zamankinden daha kalabalık olacak. Bu kalabalıkta size zarar vermek isteyen insanlar da şüphesiz yanınızda olacaktır. Dikkatli olmalısın, yeni tanışacağınız insanla aşk yaşayabilirsiniz.

Eğer ilişkiniz varsa kıskançlıklar ve kaprislerden dolayı sekteye uğrayabilir.

Balık

balik burcu

Bu hafta itibariyle iş hayatımızın ve sosyal statümüzün gelişimi ön plana çıkıyor. Kariyeriniz için harika bir ay geliyor. Şimdi oturmanın sırası değil! Kariyer yenileme ve dönüşüm dönemine girebiliriz. Terfiler veya iş değişiklikleri olabilir. Yeni ay dönemini, ek işler teklif ederek, fırsatları kabul ederek ve önemli olanları değerlendirerek geçireceğiz.

Yazar Hakkında

Bilginin paylaştıkça güzel olduğuna inanan, her şeyi yazıp doğru düzgün biyografi yazamayan kitapsever

İçinde Kalmasın Yorum Yap