Camdaki Kız

Camdaki Kız

+ - 1

Son zamanlarda kitaplardan uyarlanan dizilerin artmasıyla birlikte, kitapların popülerliği de artmaya başladı. Sizi dizisini izlemeyip kitabını okumak isteyenler için kitabımızı anlatıyoruz. Keyifli okumalar.

Aşk yakıyor
Ayrılık kavuruyor
Aldatılmaksa hep çok acıtıyor…

Küçük yaşlarda lüks bir hayat yaşayan Nalan, yine zengin köklü bir aileye gelin gider. 7 yıldır birlikte yaşadığı sevgilisi Hayri, onun psikiyatri kliniğine getirir. Hayri, hayatında başka birisi olduğunu söyleyince Nalan’ın bütün dünyası yıkılır ve intihar edeceğini söyler. İlk seansta doktoruna bütün hayat hikayesini yavaş yavaş anlatır…

Hayri’nin onu terk etmesinden korktuğunu anlatır, hamileliğini, bebeğini kaybetmesini bu arada anne ve babasını kaybetmesini anlatır.. Sevgiye bu kadar ihtiyaç duyan Nalan, Hayri’den çok etkilendiğini anlatır..

camdaki kiz

Hayri, üç çocuk babasıdır. Eşi Türkan kuma hayatına alışık olduğu için Nalanı kolayca kabul eder. Ona göre Nalan terbiyeli ve görgülü bir kadındır. O yüzden rahatsız olmaz.

Bir psikiyatrist olan Gülseren Budayıcıoğlu, kendi deneyimlediği olayları anlatan kişinin tanınmasını sağlayacak şekilde okuyucuyla buluşturur. Camdaki Kız kitabı bir insanın hayatının sevgiyle nasıl değiştiğini sade bir dille anlatıyor. İnsan davranışlarının nedenlerini yalın bir şekilde gördüğümüz bu kitap, insan davranışlarını anlama konusunda faydalı bir eser.

“Bu kitapta her zamanki gibi gerçek bir yaşam hikâyesi anlatacağım sizlere. Hep lüks içinde yaşamış ama kaderi daha baştan kötü yazılmış Camdaki Kız ile bir varoş çocuğunun aşk hikâyesi bu.”

Yazar Hakkında

Bilginin paylaştıkça güzel olduğuna inanan, her şeyi yazıp doğru düzgün biyografi yazamayan kitapsever

İçinde Kalmasın Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 4 ay önce

    Ben kitabı baya okumuştum ama sonra yarım bıraktım. Çok ağır gelmişti. Konusu tam çoğunluk aldatma ağırlıklı bir kitap, hiç hoşuma gitmemişti..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.