Karşı Cins Seni Ne Kadar Çekici Buluyor?
Trendlerdeki Yazı

Karşı Cins Seni Ne Kadar Çekici Buluyor?

+ - 0

Bu soruyu sormayanınız kalmamıştır: Karşı Cins Seni Ne Kadar Çekici Buluyor? bu sorunun birçok cevabı buluyor. Bazen bunu çözümlemek oldukça karmaşık gelebilir. Milyonlarca insanın bu karmaşayı yaşadığından emin olabilirsin. Karşı cinsin sizi ne kadar etkileyici bulduğu ise tamamen belirsiz bir diğer konu.

Sizlere bu testimizde karşı cinsin sizi ne kadar çekici bulduğunu göstereceğiz. Hazırsanız teste başlayalım!

Hoşlandığın biriyle hangi konular üzerine konuşursun?

hoşlanmak

Bunlardan hangisi seni anlatıyor?

Reklam

Karşı cinsle konuşurken beden dilini ne sıklıkla kullanırsın?

beden dili

Hangi renk seni kendine çekiyor?

renkler

Çevrendeki insanlar senin hakkında neler söylerler?

çevrendeki insanlar

Reklam

Sence aşk nasıl bir şey?

Partnerinle ilk defa buluşacaksın. Buluşmaya nasıl giderdin?

ilk buluşma

Konuşmalarında argo kullanır mısın?

argo kullanmak

Reklam

Son olarak, karşı cinste dikkatini çeken en önemli özellik hangisi?

karşı cinsin dikkatini çekmek

Göz kamaştırıyorsun, karşı cinsin aklını başından alıyorsun!

karşı cins seni ne kadar etkileyici buluyor

Sen, karşı cinsin gözlerini kamaştırıyorsun! Dış görünüşün ve albenin sayesinde çevrendeki insanların aklını başından almayı daima başarıyorsun. Etkileyiciliğin ile dikkat çekiyorsun, bu açıdan kişisel bakımına ve giyimine özen gösterdiğini söyleyebiliriz. Aynı zamanda özgüvenin tahminen oldukça yüksek, bu da kendini değerli gördüğün anlamına geliyor. Özgüvenli oluşun seni etkileyici ve alımlı bir insan hale getiriyor. Hitabetin takdire şayan, karşı cinsi daima büyülüyd sun. Söylediğin sözleri karşı cinse aktarma şeklin ise alkışlanacak derecede etkileyici diyebiliriz. Karşı cins, bu özelliklerin sayesinde seninle iletişime geçmek isteyecektir. Çünkü insanları etkileme konusunda doğal bir yeteneğe sahip olduğunu belirtmeden geçemeyiz!
Bazı konularda oldukça etkileyicisin

bazı konular etkileyici

Sen, bazı konularda karşı cinsi etkilemeyi başarabiliyorsun. Bu konular yaptığın etkinlikler, sevdiğin yazarlar, ilgi duyduğun kitaplar olabilir. Karşı cins ile ortak olan konularınız kesiştiğinde o, seni oldukça etkileyici buluyor. Yollarınızın bir araya gelmesi, ortak alanlar sayesinde gerçekleşiyor. Kendine has özelliklere sahip olman nedeniyle karşı cinsten bazıları seni etkileyici buluyor. Aslında doğru insanı bulduğunu, eğer bulmadıysan o yolda ilerlediğini söyleyebiliriz. Etkileyiciliğin, seçici biri olduğun için herkese hitap etmiyor olabilir. Ama bazı insanları oldukça etkiliyorsun. En önemlisi ise sen daima ne istediğini bilen birisin. İster aşk konusunda ister kariyer konusunda belirlediğin hedefler ve isteklerin fazlasıyla net! Etkilediğin kişilere göre sen, çok ama çok özelsin!
Etkileyciliğin karşı cinse ilham veriyor!

ilham vermek

Sen, karşı cinsin sonsuz ilham kaynağısın! Sevecenliğin ve doğallığın ile mutlaka etkilemeyi başarıyorsun. Tavırların ve sözlerin seni olduğu gibi yansıtıyor. Her şeyin doğal halinin güzel olduğunu düşünüyorsun. Sana göre doğallık, insana ilham veren bir şey. Yaşadığın hayat ile daima mücadele etmen, azimli ve başarılı biri olman da senin en belirgin özelliklerin arasında. Yaşama sıkıca tutunabilmen ve her şeyi akışına bırakabilmen sayesinde karşı cinsi kendine kolayca çekebiliyorsun. Senin doğallığın ve optimistliğin karşı cinsi oldukça etkiliyor. Ayrıca sen, anda kalabilmeyi çok seviyorsun. Sana göre her şey yaşanılan andan ibaret, o ani doyasıya yaşamaktan büyük keyif alıyorsun. Bizce de en güzelini yapıyorsun!
Karşı cinsin senden uzaklaşması için elinden geleni yapıyorsun

uzaklaşması için elinden geleni yapıyorsun

Sen, karşı cinsi etkilemek değil, sen onu kendinden uzaklaştırmak istiyorsun. Bu doğal davranışını insanları etkilemek için kullanırsan, insanları etkilemekte zorlanmazsın. Dünya'ya bir daha mı geleceğiz? Yaşasana hayatını.. İçindeki o cevheri görebiliyorum.

Paylaş herkes görsün:

Testimizi nasıl buldunuz? Görüşlerinizi yorum bölümünde paylaşmayı ve yeni açılan Binbir Sözlük sitemize kayıt olmayı unutmayın! Kitaplarla kalın!

Yazar Hakkında

Bilginin paylaştıkça güzel olduğuna inanan, her şeyi yazıp doğru düzgün biyografi yazamayan kitapsever

İçinde Kalmasın Yorum Yap