Döndü Çetiner Kimdir?


+ - 0

Döndü Çetiner 1966 Gaziantep’te doğdum ilkokulu Gaziantep 25 Aralık ilkokulunda okudum ortaokulu Muş sağlık okulunda okudum ve ebe olarak mezun oldum.

Liseyi Gaziantep sağlık kolejinde okuyarak ebe- hemşire olarak mezun oldum. Üniversiteyi Erzurum İbrahim Hakkı sağlık eğitim enstitüsünde Ana- Çocuk sağlığı bölümünden mezun oldum. 22 yıl sağlık meslek liselerinde birçok derse girdim.

Yaklaşık 8 -10 yıldan beri psikoloji konusu ile ilgileniyorum. Bilinçaltı terapisi belgem var. BDT eğitimi aldım Uzman öğretmenlik sınavında Türkiye 187.si oldum Öğrenim hayatım süresince derecelerle mezun olsam da benim için önemli olan öğrenmek oldu. Kimseyle değil kendimle yarıştım. Zannediyorum beynim algıladığı sürece de her fırsatta eğitim almaya devam etmek isterim.

Aynı zamanda yazarım iki şiir kitabı bir aile ve birey konularında deneme kitabı yazdım( İncir yaprağından tesbih taneleri .) Kral çıplak adlı eser toplum bilimi konusunu kapsamaktadır. Haziran ayına doğru yeni yazdığım Haydi anne- baba okula gidelim kitabı eğitim bilimi olarak diğer kitapların yeni düzenlemesi ile birlikte inşallah okuyucu ile buluşacak. Yaklaşık 8 yıldan fazla süredir bilinçaltı terapisi ve farklı psikoterapi eğitimleri aldım. Amacım ömür boyu öğrenmek ve öğretmektir

Yazar Hakkında

İçinde Kalmasın Yorum Yap