Cinsellik Üzerine Hayatını Sürdüren Erkekler

Cinsellik Üzerine Hayatını Sürdüren Erkekler (1. Bölüm)

+ - 1

Aile binlerce yıldan beri everilmekte, günün gereksinimlerine cevap vermek adına şekil değiştirmektedir. Bu yazımızda Cinsellik Üzerine Hayatını Sürdüren Erkekleri inceleyeceğiz.

Bu devinim içerisinde bireylere münhasır olmakla birlikte kadının kas kütlesinin erkeğe oranla yetersizliğinden kaynaklanan geri plana atılması ile birlikte kadın mantalitesinde inanılmaz bir hinlik geliştirilmiştir. Şunu da burada bir anekdot olarak belirtelim ki kişiliği gelişmiş ve atadan evlada aktarılan nice eli öpülesi kadınlar vardır ki. Bu bireyleri elbette ki ayrı tutuyoruz.

Cinsellik Uzerine Hayatini Surduren Erkekler 2

Gelelim konumuza; Birçok kadın giysiden tutun, saçına, makyajına, konuşma biçimine, davranışına dek hemen her konuda dişiliği ile kendisini kanıtlama yolundadır ki, üzülerek belirtelim ki bir çoğu da pekala başarılı olmaktadır. Bu bireylerin birincil özelliği erkek mantalitesini iyi bilmektedir, dolayısı ile birçok erkeğin zayıf noktasına hitap edebilmektedirler.

Sosyal Medya Kullaniminin Aile Ici Etkisi
Önerilen Yazı
Sosyal Medya Kullanımının Aile İçi Etkisi

Maddeler Halinde Cinsellik

1- Erkek; kendisini güçsüz gösteren, fazlaca pohpohlayan kadına dikkat etmelidir. Burada önemli bir çıkar beklentisi vardır..

2- Abartılı dikkat çeken giysiler ve makyaj erkeği oltaya getirmek için kullanılan yöntemlerden sadece bir tanesidir.

3- Konuşurken, gülerken, dinlerken erkeğin yanında farklı, hemcinsinin yanında farklı olan bireyler yine bir kazanım peşindedir.

Cinsellik Uzerine Hayatini Surduren Erkekler 3

4- Sürekli her konuda ” tamam” diyen kadın öyle düşündüğü için değil, erkeği aile birlikteliğine ikna etmek için taktik uygulamaktadır.

5- Dişiliğini erkeğin gözüne sokan, ona yaranmaya çalışan kadın in gerçek amacı çıkarlarıdır..

6-Seviyorum numarası çeken birçok kadın erkeği tavlama yöntemi uyguluyor olabilir..

7-Bakışlar insanı bariz bir şekilde ele vermektedir. Sevgi ile bakan göz farklı, tahrik etmek için bakan göz farklı, normal bir bakış farklıdır.

8- İyi bir gözlemci kadının hal ve hareketlerinden, konuşma biçiminden, davranışlarından samimi olup olmadığını rahatlıkla anlayabilir. Yeter ki testosteronu ile değil beyniyle bakabilsin.

9- Mükemmel eş adayı figürü çizen kadın dikkatli gözlemlenmelidir, Tersi bir durum da söz konusu olabilir.

10- Erkek evleneceği kadında güzel ahlak ve edep konusunda hassas davranmalıdır,” Girdim ilim meclisine, eyledim kıldım talep; Dediler ilim geride, illa edep illa edep.

2. Bölümde görüşmek dileği ile.

Cinsellik üzerine hazırlanan bu yazımızı beğendiniz mi? düşüncelerinizi yorum atarak belirtebilirsiniz. Binbir Sözlük sitemize de bekliyoruz.

Yazar Hakkında

İçinde Kalmasın Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.