Pakistanlı Bir Grup Erkek, Ölmüş Bir Genç Kadının Mezarını Açıp Tecavüz Etmiş!

Pakistanlı Bir Grup Erkek, Ölmüş Bir Genç Kadının Mezarını Açıp Tecavüz Etmiş!

Eşref olarak tanımlanan zanlının yerel halk tarafından suçüstü yakalandığı bildirildi

+ - 1

Pakistan’ın Pencap kentinde bir mezarlıkta bir kadının cesedine tecavüz ederken suçüstü yakalandıktan sonra 28 Şubat’ta tutuklandı.

Olay, Pencap eyaletinin Okara kentinde meydana geldi.  Pakistan’da bir günlük gazetenin haberine göre Ashraf, Khanpur şehrine mensuptu ve olayın meydana geldiği mezarlığın son birkaç yıldır bakıcılık yapan yeğeniyle birlikte yaşıyordu.

Olay, mezarlığa defnedilenlerin yakınlarının mezarların yeni kazıldığını fark etmesiyle ortaya çıktı.

28 Şubat’ta köylüler, ölü bir kadının cesedini mezarından çıkardıktan sonra tecavüz ettiğini gördükten sonra nekrofiliyi suçüstü yakaladılar.

Yerel polise teslim edildi. The News’e göre, Eşref sorgusu sırasında polis memurlarına aynı şeyi birden fazla cesede yaptığını itiraf etti. Ayrıca mezarlığa gömülen kadınları arayacağını da söylediği bildirildi.

pakistanli sapiklar
Görsel: Türkiye’deki Sapık Pakistanlılar

Pakistan’daki Vakalar

Pakistan’da böyle bir olay ilk kez olmuyor. 2011 yılında, Karaçi’den Muhammed Riyaz adında 48’den fazla kadının cesedine tecavüz eden bir adamın haberi ülkeyi şok etti.

Sanık, Karaçi’nin Kuzey Nazımabad Kasabasındaki mezarlığın bekçisiydi ve mezarları sulamaktan sorumluydu. Çevre sakinlerinin kazılmış mezarlardan şikayet etmesi üzerine yakalandı.

2013 yılında da benzer bir olay yaşanmış, 15 yaşındaki bir kızın cesedi Gucranvala’daki mezarının dışında bulundu ve bildirildiğine göre cinsel saldırıya uğradı.

Türkiye’de Ne Kadar Pakistanlı Var?

Türkiye’deki Pakistanlılar; Pencap, Peştun, Sindhi ve Beluç gibi farklı etnik gruplara mensuptur. 2019 yılında Pakistan’dan 71.645 kişinin Türkiye’ye girdiği tespit edilmiştir. Kaynak: Wikipedia

Haber: gulfnews

Yazar Hakkında

Bilginin paylaştıkça güzel olduğuna inanan, her şeyi yazıp doğru düzgün biyografi yazamayan kitapsever

İçinde Kalmasın Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.