Breaking Bad’in Efsaneleri Walter White ve Jesse Pinkman Geri Dönüyor!

Breaking Bad’in Efsaneleri Walter White ve Jesse Pinkman Geri Dönüyor!

Yapılan açıklamaya göre, Breaking Bad’in yıldızları Bryan Cranston (Walter White) ve Aaron Paul (Jesse Pinkman), Better Call Saul final sezonunda yer alacak.

+ - 0

Breaking Bad, tarihin en iyisi dizilerinden biridir. Dizi yıllar önce final yapsa da Breaking Bad dizisinden öncesini anlatan Better Call Saul‘un çekimleri devam ediyor.

Dizinin yaptığı açıklamaya göre, Better Call Saul finaline geldiler. Dizinin finali hem Breaking Bad‘e hem de kendi kalitesine özgü bir şekilde olacağı belirtiliyor.

Walter White ve Jesse Pinkman da yer alacak

breaking bad
Walter White ve Jesse Pinkman

Better Call Saul’un yaratıcısı Peter Gould, yaptığı açıklamada efsane karakterlerin dizinin finalinde yer alacağını resmen ilan etti. Büyük olasılıkla her şeyin yere geri dönülecek..

Gould, yaptığı açıklamada tam olarak şunları söyledi“Bazı şeyler spoiler olacağından izleyicilerle paylaşmak istemiyorum ancak diziye ilk başladığımızdan itibaren bize gelen ‘Dizide Jesse ve Walter olacak mı?’ sorusunun yanıtını verebilirim. Artık kaçmaya gerek yok, nasıl olacağını söylemeyeceğim ama dizinin final sezonunda Jesse ve Walter olacak.”

Sizce de bu ikiliyi görmenin vakti gelmedi mi? Düşüncelerinizi yorumlarda paylaşmayı unutmayın. Binbir Sözlük‘te konu hakkında fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Bilginin paylaştıkça güzel olduğuna inanan, her şeyi yazıp doğru düzgün biyografi yazamayan kitapsever

İçinde Kalmasın Yorum Yap