Avatar 2’nin Vizyon Tarihi Belli Oldu

Avatar 2’nin Vizyon Tarihi Belli Oldu

2009 yılında vizyona giren Avatar, vizyona girdiğinde tüm dünyada fenomen hala gelmişti. Merakla beklenen devam filmi ayrıntıları netleşti. Filmin yıl sonunda vizyona girmesi bekleniyor

+ - 1

Yaklaşık 12 yıl önce vizyona giren Avatar filmi, en çok hasılat yapan film unvanına sahip. Uzun süredir sinemaseverler tarafından beklenen devam filmiyle beyazperdeye geri dönüyor.

Dünyada fenomen haline gelen Avatar’ın devam filminin geleceği söylentilerine rağmen çekimlerdeki gecikmeler ve sahne değişiklikleri nedeniyle net bir vizyon tarihi verilmedi.

12 yıl aradan sonra yeni bir filmden ümidini kesen avatar 2 hayranları, CinemaCon film etkinliğindeki haberlerle sevindi.

avatar 2 ne zaman vizyona girecek j FoOQ cover
Avatar 2

Etkinlikte Avatar’ın yeni filminin adı “Avatar 2 : Suyun Yolu” olarak açıklandı. Filmin yapımcılığını 2019 yılında 20th Century Fox’u satın alan Disney üstlenecek.

Yeni Avatar filminin vizyon tarihi 16 Aralık olarak açıklandı. Serinin devam filmleri 2024, 2026 ve 2028’de yayınlanacak. CinemaCon etkinliğinde şanslı izleyicilere 3D gözlük verilerek kısa bir fragman izlendi. Avatar 2 : The Way of Water Jack, Neytiri ve Sully ailesinin, çocuklarının ve onları bekleyen mücadelenin hikayesini anlatacak.

740x474 avatar 2 ne zaman vizyona girecek 1583935703065
Avatar 2

Avatar 2 Fragmanı Çok Yakında

Bu özel fragmanın 6 Mayıs tarihinde vizyona girecek yeni Marvel filmi ‘Doctor Strange in the Multiverse of Madness’ (Doktor Strange: Çoklu Evren Çılgınlığında) filmlerin öncesinde tüm sinemalarda gösterilmesi bekleniyor.

Yazar Hakkında

Bilginin paylaştıkça güzel olduğuna inanan, her şeyi yazıp doğru düzgün biyografi yazamayan kitapsever

İçinde Kalmasın Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.