Twitter, Yeni Özelliği ‘Twitter Shops’ Duyurdu

Twitter, Yeni Özelliği ‘Twitter Shops’ Duyurdu

+ - 0

Twitter, platformunu alışveriş sitesine dönüştürecek yeni özelliği duyurdu. Twitter Shopes adlı yeni özelliğiyle kullanıcıların ve markaların 50’ye kadar ürün eklemesine olanak sağlıyor. Şu an için bazı markalar üzerinde test edilen özellik bütün kullanıcılara açılmadı. Bütün markalara açılacağı zaman bilinmiyor.

Uzun zamandır büyük değişikliler yapmayan Twitter, bu dikkat çekici özelliğini duyurdu. Kullanıcılar artık Twitter’ı alışveriş sitesi gibi kullanabilecek. Twitter Shops özelliğini kullanmak isteyen kullanıcılardan herhangi bir ücret talep edilmeyecek. Bundan dolayı Twitter Shops’u dileyen herkes kullanabilecek.

Özgür Demirtaş’ın Rekor Kıran Spaces Yayını

Twitter Shops’tan İlk Görüntüler

twitter shops

Twitter Shops, şuan bütün markaların kullanımına açık değil. Bu özelliğini test aşamasındayken duyuran Twitter, sınırlı sayıda kullanıcısı için aktifleştirdi. Test aşaması olumlu geçerse önce ABD daha sonra ise diğer tüm ülkelerde kullanılabilir hale geleceği görünüyor.

Twitter Shops, belirli bir kullanıcı için kullanılabilir vaziyette. Paylaşılan bilgilere göre Twitter Shops, yalnızca İphone telefon sahipleri tarafından kullanılabiliyor. İlerleyen süreçte kimlerin kullanabileceğini hep birlikte göreceğiz.

Yazar Hakkında

Bilginin paylaştıkça güzel olduğuna inanan, her şeyi yazıp doğru düzgün biyografi yazamayan kitapsever

İçinde Kalmasın Yorum Yap